Naruto Army RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в един нов свят на 'Наруто'!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Езерата

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Madosi
Admin
Madosi


Брой мнения : 526
Join date : 20.12.2013
Местожителство : Селото скрито в чорбата.

Езерата     Empty
ПисанеЗаглавие: Езерата    Езерата     I_icon_minitimeВто Дек 24, 2013 11:59 am

Много китни и красиви се намираха няколко езера в средата на гористите области.Различни растения вирееха около тях.
Върнете се в началото Go down
Саске Учиха
Chūnin/Кумо
Chūnin/Кумо
Саске Учиха


Брой мнения : 170
Join date : 18.06.2014

Езерата     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерата    Езерата     I_icon_minitimeНед Юни 29, 2014 7:10 pm

Не след дълго,Саске вече беше стигнал езерата,които се намираха в гората.Мисията му беше да намери рядко растение,с червени листа.Генинът знаеше,че ходенето по вода може да му бъде много полезно.Много искаше да не се провали на втората си мисия.Всъщност,не искаше да се проваля на нито една мисия.Започна да оглежда местността.Имаше много езера,намиращи се едно до друго.Някои бяха малки,а други големи...прекалено големи.Също така имаше и много дървета.Беше топло и подухваше освежаващ ветрец.Чернокоското започна да обикаля,като се оглеждаше на всички страни за растението.Докато го търсеше,Саске много се обърка,защото навсякъде имаше най-различни растения,с какви ли не цветове.Знаеше,че няма да е лесно да намери растението,а може би въобще нямаше да може да го намери.То беше изключително рядко,и от този вид,бяха останали само четири екземпляра.Не знаеше,защо райкагето иска това растение,но бе готов да помогне.Пред едно от езерцата,на голям заоблен камък,беше седнал възрастен мъж и медитираше.Саске от пръв поглед разбра,че е монах.
-Ти търсиш рядкото растение,с червени листа,нали?-попита мъжът,като отвори само едното си око.
-Да,така е.-отвърна момчето с леко разтреперен глас.В местностите извън селата,се срещаха много откачалки.-Това растение,има ли си име?
-Не,няма си.Но ако има,аз не го знам.-отвърна монахът,като се изправи и се усмихна на Саске.-Ще ти помогна да намериш растението.Знам къде е,но няма да дойда с теб,а само ще ти обясня как да стигнеш и какво трябва да правиш.За да стигнеш до това рядко растение,трябва да продължиш да ходиш по пътеката.Не след дълго ще стигнеш до едно много голямо и дълбоко езеро,което ще прекъсне пътя ти.То ще е заобиколено от нещо като стена,само,че направена от клони на дървета и всякакви увивни растения.Не се заблуждавай,тя е много по нестабилна от колкото изглежда.В отсрещния край на езерото,расте растението,което търсиш.Дори не си и помисляй,да се катериш по стената,защото тя веднага,ще се разруши,а паднеш ли в езерото,няма да излезеш...
-Благодаря за съветите.-поклони се Саске и тръгна по пътеката.
Вече беше убеден,че техниката за ходене по вода,ще е много нужна в тази мисия.Беше много нетърпелив,затова ходеше колкото се може по-бързо.Скоро стигна до езерото,описано му от монаха.Генинът искаше да се наслади на красивата гледка,която беше пред очите му.На стената,украсена със всякакви цветя и растения.На езерото с кристално чисти води.Води в които се оглеждаше самото Слънце.А най-накрая,на красивото растение,с кърваво червени листа,което трябваше да бъде занесено на райкагето.Саске се отдалечи на няколко метра от езерото и трудно отдели погледа си от красивата гледка.Затвори очи и се концентрира.Представи потока на чакрата си и събра известна част от нея около краката си.Чернокоското се засили се и за негово огромно щастие,премина езерото успешно,а след това внимателно откъсна растението.Беше време да повтори процедурата.Затвори очи,концентрира се,събра чакра около краката си и отново премина езерото.Скоро излезе от гората,в която се намираха езерата,а след това тръгна към портите на Кумо.
Върнете се в началото Go down
Наори Учиха
Genin/Кири
Genin/Кири
Наори Учиха


Брой мнения : 69
Join date : 10.08.2014

Езерата     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерата    Езерата     I_icon_minitimeСъб Сеп 06, 2014 5:28 pm

След като излязоха от заведението, в което очевидно не бяха желани, двамата се завървяха нанякъде безцелно.
Стигнаха до едни красиви езера с бистри води. Наоколо имаше величествени дървета с огромни корони, а въздухът беше така чист. Наори се приближи до брега на езерото и се вгледа в отражението си.
-Колко е красиво тук...
Върнете се в началото Go down
Наруто Узумаки
Genin/Иуа
Genin/Иуа
Наруто Узумаки


Брой мнения : 57
Join date : 01.08.2014

Езерата     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерата    Езерата     I_icon_minitimeСъб Сеп 06, 2014 5:37 pm

Пияниня Наруто без да у мисли хвърли дрехите си и остана само по боксерки ,като се засили и се джасна в езерото ,но целта му не бе да рзвали гледката на Наори ,а точо обратното да я поокраси (хехехехеххе :ДД ).Той плуваше под водата ,докато не стигна мястото където тя се бе надвесила и в този момент Наруто изкочи и целуна момичето ,като отново се поопи и когато се показа беше по-весел от всякога :
-Ами Наори тия целувки вече ми станаха начин на действие така че съжелявам ,че прибързвам но просто много ми харесва ...
Засмя се бурно момчето ,като се чудеше защо тя не влиза във водата .Явно Наруто сам трябваше да помогне ,но пътво трябваше да я накара да се събече колкотои перверзно дазвучеше това ...
Хайде Наори късай дрехите и идвай при мен , мъчно ми стана да съм толкова отдалечен от теб ...
Върнете се в началото Go down
Наори Учиха
Genin/Кири
Genin/Кири
Наори Учиха


Брой мнения : 69
Join date : 10.08.2014

Езерата     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерата    Езерата     I_icon_minitimeСъб Сеп 06, 2014 5:49 pm

Целувката на Наруто изпрати приятни тръпки по тялото и и я накара да се изчерви...отново. Той беше така привлекателен, забавен и мил. Започваше да го харесва все повече и повече. Тя му се усмихна, но усмивката и помръкна щом спомена за влизане във водата. Тя не можеше да плува и бе сигурна, че ако влезе ще се удави.
- Аз...аз не мога. Не умея да плувам...- каза извъртайки поглед. Да, голямо момиче не можеше да плува.
Погледна показващото се от водата тяло на момчето и се усмихна странно, но и отново се изчерви.
Върнете се в началото Go down
Наруто Узумаки
Genin/Иуа
Genin/Иуа
Наруто Узумаки


Брой мнения : 57
Join date : 01.08.2014

Езерата     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерата    Езерата     I_icon_minitimeСъб Сеп 06, 2014 5:51 pm

Наруто показа малко мусколи и каза :
- ЕЕЕ това не е лошо ,но няма да се притесняваш скачай аз съм тук няма да те оставя да се одавиш апък ако на мен нямаш доверие тогава на кой ще имаш ...
Измърмори момчето и протегна ръцете си напред като извика :
- СКОЧИИИИИИ НАД МЕЕЕЕН :Д:Д
Върнете се в началото Go down
Наори Учиха
Genin/Кири
Genin/Кири
Наори Учиха


Брой мнения : 69
Join date : 10.08.2014

Езерата     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерата    Езерата     I_icon_minitimeСъб Сеп 06, 2014 6:08 pm

-Ъх, д-добре... -каза тя.
Свали робата си, а после и сандалите си. Съблече блузата си, под която обаче носеше бял спортен потник и реши да остави и клина си. Щеше да бъде нокра по-късно но не искаше да показва толкова плът. Беше я ... срам. Остави дрехите си на земята, а после лека запристъпва във водата. Стори и се студена. Стигна до Наруто и хвана ръката му. Наистина се страхуваше от удавяне. /;дд/
-Студено е... Но приятно. По принцип мразя да влизам в езера. -засмя се тихичко.
Върнете се в началото Go down
Наруто Узумаки
Genin/Иуа
Genin/Иуа
Наруто Узумаки


Брой мнения : 57
Join date : 01.08.2014

Езерата     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерата    Езерата     I_icon_minitimeСъб Сеп 06, 2014 6:23 pm

Наруто я хвана през кръста и я сложи в легнало положение ,като се пусна бавно през езерото за да не се стресне момичето,след което той се надвеси над нея и каза :
- Емии добре де обаче неразбрах за кое по точно ти е приятно в езерото ..
Изказа се тозу път момчето ,но дори и той не се разбра ,а сега се очакваше тя да го разбере. Наруто това него интересуваше защото алкохола си го дръжеше доста ,а единственото което явно го интересуваше беше отговора на момичето ...
Върнете се в началото Go down
Наори Учиха
Genin/Кири
Genin/Кири
Наори Учиха


Брой мнения : 69
Join date : 10.08.2014

Езерата     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерата    Езерата     I_icon_minitimeСъб Сеп 06, 2014 6:44 pm

Наори се изчерви за пореден път, пулсът и се ускори и усети приятни тръпки в стомаха си. "Прочутите пеперуди май..." засмя се на себе си. Вдигна погледа си и го насочи към Наруто.
- Приятно ми е...да съм тук, с теб.- погледна го с мил, разтопяващ поглед и му се усмихна.
Така и действаше той...
Страхуваше се да помръдне, за да не я изпусне момчето, но тя му имаше доверие и страхът и скоро изчезна. Не разбираше обаче, какво става между тях.
Върнете се в началото Go down
Наруто Узумаки
Genin/Иуа
Genin/Иуа
Наруто Узумаки


Брой мнения : 57
Join date : 01.08.2014

Езерата     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерата    Езерата     I_icon_minitimeСъб Сеп 06, 2014 6:54 pm

Наруто реши че доста време постояха в водата и може би трябваше да излязат дори и да е за малко . Той ги закара до брега и я пусна насушата след което отиде до едно дърво и легна там и каза :
- Хей мила събличай тия дрехи че ще се разболееш ,не се притеснявай от мен все пак целта ми е да те съблекаа ...
Наруто се пръскаше от смях докато се бъзикаше с момичето ,но дали това нямаше да му нправи лоша шега .
Върнете се в началото Go down
Наори Учиха
Genin/Кири
Genin/Кири
Наори Учиха


Брой мнения : 69
Join date : 10.08.2014

Езерата     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерата    Езерата     I_icon_minitimeСъб Сеп 06, 2014 7:05 pm

Наори пренабрегна коментара му, но все пак направи казаното. Не заради него, а заради себе си. Обърна се с гръб към Наруто и съблече дрехите си. Протегна се към робата си и я взе в ръце. Беше неловко да е само по бельо, за това щеше да облече робата си, но преди това щеше да каже нещо.
-Наистина ли такава е целта ти? -попита...тъжно.
Може би казаното от Наруто трябваше да бъде шега, но тя не го прие така. Загледа се в луната...
Върнете се в началото Go down
Наруто Узумаки
Genin/Иуа
Genin/Иуа
Наруто Узумаки


Брой мнения : 57
Join date : 01.08.2014

Езерата     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерата    Езерата     I_icon_minitimeСъб Сеп 06, 2014 7:07 pm

Наруто стана и се доближи до полулото момиче и я поледна в очите :
- Добре погледни ме в очите и сама реши каква е целта ми ...
Като с всяка дума той се доближаваше до нея ,като стигна на милиметри от нея се спря и зачака ...
Върнете се в началото Go down
Наори Учиха
Genin/Кири
Genin/Кири
Наори Учиха


Брой мнения : 69
Join date : 10.08.2014

Езерата     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерата    Езерата     I_icon_minitimeСъб Сеп 06, 2014 7:45 pm

- Нямам идея, честно казано...- отговори тя и сведе поглед засрамено.
Помисли да облече робата си, опита се, но удари тялото на Наруто, за това не се получи желаното.

/Извинявай за глупавия пост, ама нищо не ми хрумна. Smile <3/
Върнете се в началото Go down
Наруто Узумаки
Genin/Иуа
Genin/Иуа
Наруто Узумаки


Брой мнения : 57
Join date : 01.08.2014

Езерата     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерата    Езерата     I_icon_minitimeСъб Сеп 06, 2014 7:53 pm

Наруто забеляза как Наори се блъсна в него и за него това бе знак ,но какъв знак си знаеше само той. Момчето хвана рамената на момичето и каза :
- Виж сега ако целта ми беше да се възползвам от теб ...Отднавна нямаше да съм тук ,но дали ще ми повярваш си е твоя работа .. Аз те харесвам и мисля че това се вижда по физиономията ми ,досега не ми се бе случвало такова нещо но ако си мислиш нещо друго прости ми кажи и ще си тръгна ...
Веднага след казаните думи от момчето той я придърпа към себе си усмихна се и я целунаа ...

п.п. Отук нататъка си ти :П
Върнете се в началото Go down
Наори Учиха
Genin/Кири
Genin/Кири
Наори Учиха


Брой мнения : 69
Join date : 10.08.2014

Езерата     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерата    Езерата     I_icon_minitimeСъб Сеп 06, 2014 8:07 pm

Наори му имаше доверие, колкото и странно да и се струваше, защото трудно се доверяваше, още повече на някпго, когато познава пт няколко часа. Тя уви ръцете си около врата на Наруто и отвърна на целувката. След няколко секунди я прекъсна и каза:
-Вярвам ти...- прегърна го.
Започваше да се привързва към него.
-Извинявай, може би побързах да си мисля погрешни неща за теб...- каза тя тихо. Наистина съжаляваше.
Осъзна в каква ситуация е. Полугола, прегърнала момче, полуголо момче. Отдръпна се от него и посегна към робата си.

П.С. Нататък ти. аз да ти го върна. :Р
Върнете се в началото Go down
Наруто Узумаки
Genin/Иуа
Genin/Иуа
Наруто Узумаки


Брой мнения : 57
Join date : 01.08.2014

Езерата     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерата    Езерата     I_icon_minitimeСъб Сеп 06, 2014 8:14 pm

вмомемнта в който тя посегна към робата си... Нрдо я хвана за ръката като я обърна към себе си , а след това я вдигна на ръце и каза :
- Е явно доста бързаш да си ходиш , но скоро няма да е ...
След което той се засили към езерото и скочи ,като държеше здраво момичето все пак неискаше да се одави ... Когато те вече бяха във водата той я пусна и я прегърна и отново каза ...
- Е добре де всичко тазбрах ,но така и не ми каза какво всъщност мислиш за мен (във всякакъв смисъл )
Върнете се в началото Go down
Наори Учиха
Genin/Кири
Genin/Кири
Наори Учиха


Брой мнения : 69
Join date : 10.08.2014

Езерата     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерата    Езерата     I_icon_minitimeСъб Сеп 06, 2014 8:27 pm

Когато скочиха във водата, Наори изпищя силно и се вкопчи в Наруто. След като я пусна тя си пое дъх и погледна лошо към момчето.
-Как можа да го направиш? Изкара ми ангелите... Изгубих доста откакто те срещнах... - извика първото изречение, а второ промърмори.
Потипи се във водата така, че само главата и да е на показ. Замисля се.
-Какво мисля за теб ли?- започна тя,- Това, че още съм тук казва всичко.- отговори най-спокойно.
Хвана ръката му и я дръпна силно надолу, с цел той да се потопи в езерото и започна да пръска вода около него с цел на шега.
Върнете се в началото Go down
Наруто Узумаки
Genin/Иуа
Genin/Иуа
Наруто Узумаки


Брой мнения : 57
Join date : 01.08.2014

Езерата     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерата    Езерата     I_icon_minitimeСъб Сеп 06, 2014 8:36 pm

Наруто се засмя на атака на Наори и веднага измисли начин да си говърне . Той се потопи целия след което хваа краката на момичето и я потопи рязко ... Веднага след което я вдигна наповърхноста и я прегърна така че само главите им имаха двадесет сантметра разтояние като каза :
- Добре щеше да е да си от моето село ,а и все пак там сме само готини хора няма нито един тапанарин който да разваля купона ...
След думите си той не пусна момичето а тончо отбратното стисна я по-силно като се надяваше да не я стигска прекалемно силно .Докарто Наруто глеедаше момичето в очите се опитваше да рзгадаее какво си мисли,но всъщност не го интересуваше искаше само да знае дали и тя изпитва това което и той ...
Върнете се в началото Go down
Наори Учиха
Genin/Кири
Genin/Кири
Наори Учиха


Брой мнения : 69
Join date : 10.08.2014

Езерата     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерата    Езерата     I_icon_minitimeСъб Сеп 06, 2014 9:11 pm

Действията на Наруто не и се харесаха. /за потапянето на Наори иде реч/ Но прегръдката му я накара да забрави. Отново се вгледа в очоте му, в красивите му сини очи. Тя също го прегърна и приближи лицето си до неговото. Не го целуна, просто искаше да усеща горещия му дъх.
- Харесвам те...много. - каза тя.
Не знаеше дали виновен бе алкохола, но едно знаеше добре. Искаше да го каже.
Върнете се в началото Go down
Наруто Узумаки
Genin/Иуа
Genin/Иуа
Наруто Узумаки


Брой мнения : 57
Join date : 01.08.2014

Езерата     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерата    Езерата     I_icon_minitimeНед Сеп 07, 2014 9:56 am

Наруто му беше приятно и явно нямаше намерение да пуска момичето ..
- Добре ,но аз така и не те попитах твоята цел каква е когато се прибереш в селото ... все пак такова красиво момиче си има някаква цел и сигорно имаш много обожатели ...
Върнете се в началото Go down
Наори Учиха
Genin/Кири
Genin/Кири
Наори Учиха


Брой мнения : 69
Join date : 10.08.2014

Езерата     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерата    Езерата     I_icon_minitimeНед Сеп 07, 2014 10:12 am

Засмя се. Обожатели...да бе! Всъщност без тях и бе добре.
- Благодаря, но и грозните хора имат цели, макар че всеки е красив по свой начин.- смигна му тя. - Обожатели? Мне...нямам и така е по-добре. Каква е целта ми? Да стана силна нинджа, да имам приятели...
Тя постоя в прегръдките на момчето още малко, а след това каза:
-Стана ми студено. Аз ще изляза от езерото.
Върнете се в началото Go down
Наруто Узумаки
Genin/Иуа
Genin/Иуа
Наруто Узумаки


Брой мнения : 57
Join date : 01.08.2014

Езерата     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерата    Езерата     I_icon_minitimeНед Сеп 07, 2014 10:57 am

Това е добра цел ...
Засмя се момчето , но докато се изкаже тя вече бе му обърла гръб и излизаше от езерото .Наруто огледа добре момичео и си каза на ум :
-Лелее какво тяло,каква красота ... ако имаше такива момичета и в мойто село...
Наруто имаше една злобна усмивка на лицето си докато я оглеждаше и се замисли какво всъщност изпитва към Наори ,защото дори и той незнаеше:
- Харесвам я и то доста ,но дали е правилно сега когато трябва да тренирам да се занимавам с такива работи ... (фас пауза) ... Не ми пука сега за тренировките ,сега целта ми е тя ... Трябва да се поопознаем и тогава ще разбера тя какво иска ...

п.п. супер изчанчения ПОСТ :Д:Д:Д
Върнете се в началото Go down
Наори Учиха
Genin/Кири
Genin/Кири
Наори Учиха


Брой мнения : 69
Join date : 10.08.2014

Езерата     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерата    Езерата     I_icon_minitimeНед Сеп 07, 2014 12:01 pm

След като стигна до брега, Наори взе робата и дрехите си и се облече. Достатъчно бе стояла полугола. ( ;Д) Очакваше и Наруто да излезе скоро и така и стана. Тя огледа тялото му. " Наистина е красив..." помисли си тя и се засмя на себе си. Наори дотича до Наруто с усмивка, сложи ръка на рамото му и каза:
-Хайде да направим нещо забавно!
Върнете се в началото Go down
Наруто Узумаки
Genin/Иуа
Genin/Иуа
Наруто Узумаки


Брой мнения : 57
Join date : 01.08.2014

Езерата     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерата    Езерата     I_icon_minitimeНед Сеп 07, 2014 4:05 pm

Наруто се позамисли какво има предвит под забавление тя .Любопитсвото му се покачваше ,а ако беше изръсил някоя глупост щеше да развали всичко .
- Забавно ??? Сигорно иска да играем покер или свара ,може пък да иска пак да се напием...Не,не нещо руго ще е .
Наруто не бе добре психически ,когао ставаше въпрос за забавление затова той погледна към нея ,но мислите му другаде и каза :
- Добре да се забавлявамее !!! .. ъъъ ама как Smile
Върнете се в началото Go down
Наори Учиха
Genin/Кири
Genin/Кири
Наори Учиха


Брой мнения : 69
Join date : 10.08.2014

Езерата     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерата    Езерата     I_icon_minitimeНед Сеп 07, 2014 4:32 pm

- Има толкова много начини... Да направим нещо наистина щуро! Хей, искаш ли да си разменим дрехите?- алкохолът очевидно все още я държеше.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Езерата     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерата    Езерата     I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Езерата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto Army RPG Forum :: RP зона :: Гората-
Идете на: