Naruto Army RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в един нов свят на 'Наруто'!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Крайпътното заведение

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Madosi
Admin
Madosi


Брой мнения : 526
Join date : 20.12.2013
Местожителство : Селото скрито в чорбата.

Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение I_icon_minitimeВто Дек 24, 2013 12:15 pm

Основно се предлагаше алкохол.
Върнете се в началото Go down
Наори Учиха
Genin/Кири
Genin/Кири
Наори Учиха


Брой мнения : 69
Join date : 10.08.2014

Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение I_icon_minitimeНед Авг 31, 2014 3:20 pm

След мълчаливо кратко пътуване, Наори и Наруто пристигнаха пред едно малко крайпътно заведение. Напри все още не се бе съвзела от това, което щеше да се случи. Все още държеше ръката на момчето и го подкани да влязат.
Настаниха се, донесоха поръчките им и лилавокосата се опита да подхване разговор, но не успя. Нямаше идея какво да говори, а това си беше рядкост за толкова разговорлив човек като нея. Наруто и действаше...странно, но в добрия смисъл.
Върнете се в началото Go down
Наруто Узумаки
Genin/Иуа
Genin/Иуа
Наруто Узумаки


Брой мнения : 57
Join date : 01.08.2014

Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение I_icon_minitimeНед Авг 31, 2014 9:08 pm

Наруто се прибли към Наори и сложи ръката си зад гърба ,което приличаше на нещо като прегръдка ,след това я погледна и се усмихна като каза :
- Ами ако не ти е конфортно ще си махна ръката и ще се поодръбна ,но просто така ми е много хубаво на мен ..
Момчето се чустваше идеално в компанията на това момиче и се надяваше срещата им да потргне ,а не отново да развали нещата . Той отпусна ръката си и тя вече беше прегърнала Наори като той очакваше отговора й ...
Върнете се в началото Go down
Наори Учиха
Genin/Кири
Genin/Кири
Наори Учиха


Брой мнения : 69
Join date : 10.08.2014

Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение I_icon_minitimeНед Авг 31, 2014 9:17 pm

-Така е...идеално! -отговори тя усмихната и се приближи съвсем малко до Наруто.
Чувстваше се странно. По принцип тя не изпитваше симпатии към някого от противоположния пол и някой трудно би си ги спечелил, вниманието и не беше лесно за спечелване, общо взето, не че беше егоистична, просто търсеше интересни хора. А Наруто спечели вниманието и още с първото казано изречение, буквално.
-Знаеш ли...толкова ми е приятно с теб.
Върнете се в началото Go down
Наруто Узумаки
Genin/Иуа
Genin/Иуа
Наруто Узумаки


Брой мнения : 57
Join date : 01.08.2014

Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение I_icon_minitimeНед Авг 31, 2014 9:25 pm

Наруто гушна силно Наори и се умсихна ...
- Хей красавице отивам да взема нещо да хапнем ...
Наруто отиде до бара и поръча два рамена и една ботилка саке.Той зачака поръчката ,но не отделяше поглед от Наори той неможе да повярва че това се случва с него и колко много харесва това момиче.То си беше много красиво ,но не това бе причината да го прилъсти имаше нещо в нея което го караше да полудее...Поръчката пристигна ,као Наруто взе двата раменна и ги занесе на масата ,след това се върна и взе ботилката .Той се върна на масата и отново седна до момичето ,като я пръгрна отново и каза :
- Кой баща те направи искам да го поздравяяя. :Д:Д:ДД
Върнете се в началото Go down
Наори Учиха
Genin/Кири
Genin/Кири
Наори Учиха


Брой мнения : 69
Join date : 10.08.2014

Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение I_icon_minitimeЧет Сеп 04, 2014 12:13 pm

- За жалост няма да можеш... Баща ми е починал при раждането ми...бил е убит.- каза свеждайки поглед. Нещо дълбоко в нея се надигна. Болката.
Опита да да я превъзмогне и отново се вгледа в очите на Наруто. Прегърна го и каза:
-Радвам се, че се запознахме. - след това го пусна и застана в нормално положение.
Върнете се в началото Go down
Наруто Узумаки
Genin/Иуа
Genin/Иуа
Наруто Узумаки


Брой мнения : 57
Join date : 01.08.2014

Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение I_icon_minitimeСъб Сеп 06, 2014 2:07 pm

Mожеше и да не ме пускаш ...
засмя се момчето и отвори едната ботилка като наля на двамата в чашките и след което отпи неговата,но малко му запари на гърдите...
- Е това беше добро ... Ти Наори няма ли да опиташ ...
Той си сипа още една чашка и я видгна като започна да я доближава към момичето с думите ..
- Ха-ха-Хайде НАЗДРАВЕ ...
Върнете се в началото Go down
Наори Учиха
Genin/Кири
Genin/Кири
Наори Учиха


Брой мнения : 69
Join date : 10.08.2014

Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение I_icon_minitimeСъб Сеп 06, 2014 2:15 pm

Наори го изгледа странно.
- Аз не пия.Но мога да опитам, не искам да пиеш сам...- каза тя, сви рамене и взе чашката в ръка. Подря стъклото и до устните си и несигурно отпи.
Главата и се замая приятно, но питието и хареса. Изпи цялата чашка, след това взе бутилката и си наля още. Повдигна я и каза:
-Наздраве!
След като изпи и втората чашка се спря за малко.
- Какво смяташ да правиш след като се завърнеш в селото си? Дали ще се видим отново...
Върнете се в началото Go down
Наруто Узумаки
Genin/Иуа
Genin/Иуа
Наруто Узумаки


Брой мнения : 57
Join date : 01.08.2014

Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение I_icon_minitimeСъб Сеп 06, 2014 2:27 pm

След като видя как момичето изхака двете чашки ,той си помисли...
-Ей това е да не пиеш алкохол ,а стабилно да го поглъщаш но все пак ми харесаа ...
И Наруто направи една така весела и доволна физиономия и след това чу думите на момичето и се замили какво наистена щеше да прави когато се прибере в Иуа..
-Ами когато завърших академята бях твърдо решен да тренирам ,но когато съм с теб дори нямам стимул за тренировки.
Момчето се усмихна и изпи чашката си като добави ..
-Е мисля че това дава отговори на тива дали ще се видим ...
Върнете се в началото Go down
Наори Учиха
Genin/Кири
Genin/Кири
Наори Учиха


Брой мнения : 69
Join date : 10.08.2014

Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение I_icon_minitimeСъб Сеп 06, 2014 2:40 pm

Наори се засмя.
- Да, дава отговори.
Тя си наля още една чашка и я изпи на екс. Зави и се свят, но усети невероятния вкус на питието и продължи.
-Това саке е невероятно! Дано не се напия само...- след последното казано изречение се засня истерично..
Изпи още чашка, след нея последваха още две или три. Не знаеше , че алкохолът е толкова...хубав. И все пак не биваше да прекалява, а тя го направи. Не спираше да се смее и когато и доскуча само да се налива, стана от стола си. Приближи се до този на Наруто, хвана яката на дрехата му, вгледа се в очите му и го...целуна! Целуна го за кратко, но не спираше да гледа право в очите му.
- Хайде да танцуваме!- внезапно викна тя,
Хвана момчето за ръката и го задърпа към място, където нямаше маси. Завъртя се около него и започна да си тананика нещо.
- Май се напих!- каза.
Върнете се в началото Go down
Наруто Узумаки
Genin/Иуа
Genin/Иуа
Наруто Узумаки


Брой мнения : 57
Join date : 01.08.2014

Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение I_icon_minitimeСъб Сеп 06, 2014 3:37 pm

Тази внезапна целувка накара момчето да се зачерви стабилно , но след секудна той изпита удоволетворение и зачервеното му лице грейна . Когато тя го изправи за да танцуват ,той грабна шишето от масата и когао вече бяха прави той забеляза еротичните танци на момичето :Д и се почства в неизгодна позиция ,защото неможеше да танцува ама въобще . Наруто трябваше да измисли начин да се отърве оттова ,но нищо мне му идваше на акъл затова той надигна шишето и набързо го изпразни ,след което хвърли шишето на диванчео на което бяха седнали и придърпа Наори към себе си с думите :
- Хахаа искаш да танцуваме ли добрее ... Сега ще ти покажа богът на танците
Като Наруто бавно се отдръпна от нея и затанцува бясно неговите просто неуписуеми танци . Тези танци нямаше кк да се опишат с думи ,те бяха енергични ,сексапилни и много горещи (https://www.youtube.com/watch?v=bthmBqittl4 -- същите като тези след 20-та секунда :Д )) Момчето явно вече бе под влияние на алкохол и въобще не го интересуваше дали се излага или не важното за него бе да се весели щом вижаше усмивката на Наори друго не му трябваше засега... Razz
Върнете се в началото Go down
Наори Учиха
Genin/Кири
Genin/Кири
Наори Учиха


Брой мнения : 69
Join date : 10.08.2014

Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение I_icon_minitimeСъб Сеп 06, 2014 4:19 pm

Хората в заведението ги гледаха подигравателно и им се присмиваха. Обаче на Наори не и пукаше. продължаваше да танцува заедно с Наруто, без музика, но им беше изключително весело. Дпря да танцува, защото се умори, а и и стана лошо. Изведнъж главата и се замая и усети как нещо се надига и преминава през гърлото и. Щеше да повърне, но успя да не го направи. Сложи ръката си на рамото на Наруто.
-Ще ми помогнеш ли да стигна до дивана? Не се чувствам добре...
Надяваше се на малко помощ.
Върнете се в началото Go down
Наруто Узумаки
Genin/Иуа
Genin/Иуа
Наруто Узумаки


Брой мнения : 57
Join date : 01.08.2014

Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение I_icon_minitimeСъб Сеп 06, 2014 4:27 pm

Наруто забеляза как се промени изражението на момичето и осъзна че нещо не е наред и вече когато тя сложи ръка на рамото му и поиска помощ да стигне до дивана той разбра ,че просто алкохола е повлиял повечко от колкото трябваше ..
-Е добре явно вече трябва да приключваме с тия танци че работата стана лоша :Д ...
След думите си той вдигна момичето и тръгна към сепарето ,като гледаше лошо към всички останали в заведението .Когато Наруто стигна до сепаретата той тръгна да оставя Наори на диванчето ,но вт ози момент краката му се подкосиха и той залитна на зад и падна ,като момичето остана в прегръдките му .Наруто се засмя доста гласно и с не много трезвен поглед погледна към нея и каза :
- Еми май и аз се одразях ,но все пак си седнала на меко (имам предтив корема му :Д)
Върнете се в началото Go down
Наори Учиха
Genin/Кири
Genin/Кири
Наори Учиха


Брой мнения : 69
Join date : 10.08.2014

Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение I_icon_minitimeСъб Сеп 06, 2014 4:39 pm

Наори също се засмя и приближи лицето си към това на Наруто. Знаеше, че може би му тежи, или пък мястото не бе подходящо за намеренията и, но тя просто искаше да го направи. Сля устните си с тези на Наруто и видимо се изчерви. Затвори очите си. Може би го направи поради въздействието на алкохола, но знаеше че самата тя го иска.Прекъсна целувката, макар и да не искаше, може би не бе редно, особено като се имаше предвид, че се познават едва от няколко часа.
-Знаеш ли...харесваш ми.
Бавно стана от момчето, опитвайки се да запази равновесие. Седна на диванчето и подаде ръка на Наруто. Погледна към човека зад бара, който ги гледаше лошо и каза.
-Е сега ако не ни изгонят...
Върнете се в началото Go down
Наруто Узумаки
Genin/Иуа
Genin/Иуа
Наруто Узумаки


Брой мнения : 57
Join date : 01.08.2014

Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение I_icon_minitimeСъб Сеп 06, 2014 4:45 pm

Наруто се изправи със огромни сили и сякаш алкохола вече не го бе държеше ,но не за дълго . Когато вече се изправи той се засмя и погледна към Наори ,като подаде ръка към нея и каза или по-точно крещеше все едно са сами в заведението :
- Добре красавице нека да изчезваме от тука и да преместим купона някаде другаде ,че тука тия хора не стават за парти ...
След тези думи той грабна момичето и излезе от заведението като добави още няколко думи...
- АМа да знаеш че и на мен ми харесваш и то доста , а само как хубаво се целуваш ...
каза един такъв странен и зачервен :Д
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Крайпътното заведение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Крайпътното заведение   Крайпътното заведение I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Крайпътното заведение
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto Army RPG Forum :: RP зона :: Гората-
Идете на: