Naruto Army RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в един нов свят на 'Наруто'!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 При Тсучикагето

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Madosi
Admin
Madosi


Брой мнения : 526
Join date : 20.12.2013
Местожителство : Селото скрито в чорбата.

При Тсучикагето Empty
ПисанеЗаглавие: При Тсучикагето   При Тсучикагето I_icon_minitimeСря Дек 25, 2013 12:04 pm

Офисът на Кагето означава две неща: ако попаднеш там си загазил или пък да поискаш мисия или извънредна мисия от Кагето!

Мисии ранг D - лесни - 150 руо
Мисии ранг С - добри - 250 руо
Мисии ранг В - средни - 350 руо
Мисии ранг A - трудни - 450 руо
Мисии ранг S - много трудни - 550 руо + бонус (в зависимост от мисията)

Извънредна мисия D - 200 руо
Извънредна мисия С - 300 руо
Извънредна мисия В - 400 руо
Извънредна мисия A - 500 руо
Извънредна мисия S - 600 руо

Според преценка на главата на селото, шинобито може да получи друг вид награда или някакъв достъп до техника, рядък предмет и прочее.
Върнете се в началото Go down
Нагато Узумаки
Chūnin/Иуа
Chūnin/Иуа
Нагато Узумаки


Брой мнения : 141
Join date : 18.06.2014
Age : 23

При Тсучикагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: При Тсучикагето   При Тсучикагето I_icon_minitimeВто Юли 01, 2014 5:26 pm

Нагато излезе от дома си и се запъти към офиса на Тсучикагето.Желаеше да получи първата си мисия по-силно от всичко останало.Знаеше,че първите мисии са лесни.Придружаване и охраняване на някой  търговец, работа в къщата на някой човек или подобни дейности.
Скоро пристигна пред офиса на Тсучикагето.Вълнуваше се,много искаше да види  най-силния,смел и  отговорен шиноби в селото.Почука два пъти на голямата врата и зачака отговор.Когато го получи влезе в офиса,поклони се уважително и застана пред бюрото на Тсучикагето.Поздрави учтиво и каза:
-Тсучикаге-сама,желая да получа мисия.- с усмивка рече.
Върнете се в началото Go down
Izon
Admin
Izon


Брой мнения : 434
Join date : 20.12.2013
Age : 25
Местожителство : ж.к. Курило

При Тсучикагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: При Тсучикагето   При Тсучикагето I_icon_minitimeВто Юли 01, 2014 6:47 pm

Кагето вдигна поглед към момчето пред себе си и се усмихна приветливо. Изглеждаше мила личност.
- Добър ден и на теб, генин! Преди да преценя каква мисия да ти дам, трябва да ми кажеш дали преди съм ти заръчвал да свършиш нещо или не. Също така, искам да знам името ти.
Върнете се в началото Go down
Нагато Узумаки
Chūnin/Иуа
Chūnin/Иуа
Нагато Узумаки


Брой мнения : 141
Join date : 18.06.2014
Age : 23

При Тсучикагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: При Тсучикагето   При Тсучикагето I_icon_minitimeВто Юли 01, 2014 8:08 pm

Нагато се замисли.Не,Тсучикагето не му бе заръчвал нищо за вършене.Или поне така мислеше,не можеше да си спомни.Очакваше да чуе каква ще бъде мисията му и сърцето му туптеше развълнувано.
-Името ми е Нагато,Нагато Узумаки. И не,не мисля,че сте ми поръчвали нещо,Тсучикаге- сама.- каза мило момчето.
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 51
Join date : 20.12.2013
Местожителство : София

При Тсучикагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: При Тсучикагето   При Тсучикагето I_icon_minitimeВто Юли 01, 2014 9:11 pm

Тсучикагето беше стар мъж, навремето красив, но сега е просто дребен човек, който макар за възрастта си, владее цял народ. Огледа чернокосия, но не издаде никаква емоция. Поогледа купчината с листа, чиято информация бе за неизпълнени мисии и след това попита Нагато:
- Ти си новак, нали Нагато? Владееш ли някакво джуцу?
Върнете се в началото Go down
https://narutoarmy.bulgarianforum.net
Нагато Узумаки
Chūnin/Иуа
Chūnin/Иуа
Нагато Узумаки


Брой мнения : 141
Join date : 18.06.2014
Age : 23

При Тсучикагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: При Тсучикагето   При Тсучикагето I_icon_minitimeЧет Юли 10, 2014 8:35 pm

-Да,новак съм и да, владея.Bunshin no Jutsu,Henge no Jutsu,Kawarimi no Jutsu,Suiton: Mizurappa.-изреди момчето. -Мога ли да получа мисия?-развълнувано попита.
Върнете се в началото Go down
Izon
Admin
Izon


Брой мнения : 434
Join date : 20.12.2013
Age : 25
Местожителство : ж.к. Курило

При Тсучикагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: При Тсучикагето   При Тсучикагето I_icon_minitimeЧет Юли 10, 2014 9:18 pm

- Mizurappa?! Това е едно страхотно нинджуцу! Впечатли ме, генин! Ще ти дам C-ранк мисия.
Кагето започна да тършува из чекмеджетата. Вадеше лист след лист и пуфтеше нервно. Накрая се спря на някакъв свитък и го разтвори.
- А, идеално! Ето мисия за теб! - възкликна Тсучикагето и подаде свитъка на Нагато. - Мисията ти е да охраняваш един възрастен човек. Името му е Ичиро Кобаяши. Целта е да го преведеш невредим през снежните върхове на планината Рюка. Отвъд нея е селцето му. Внимавай много и се ослушвай, защото дебнат опасности! Ще се срещнеш с Ичиро на площада на Иуагакуре. Разгледай свитъка добре - там е картата на върховете, за да не се изгубите! Върви!
Върнете се в началото Go down
Нагато Узумаки
Chūnin/Иуа
Chūnin/Иуа
Нагато Узумаки


Брой мнения : 141
Join date : 18.06.2014
Age : 23

При Тсучикагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: При Тсучикагето   При Тсучикагето I_icon_minitimeПет Юли 11, 2014 8:51 am

Червенокосия взе свитъка от Тсучикагето и благодари.Скоро излезе от стаята шастлив и ,когато напусна сградата се запъти към площада.
Върнете се в началото Go down
Нагато Узумаки
Chūnin/Иуа
Chūnin/Иуа
Нагато Узумаки


Брой мнения : 141
Join date : 18.06.2014
Age : 23

При Тсучикагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: При Тсучикагето   При Тсучикагето I_icon_minitimeПет Авг 08, 2014 8:57 pm

След като момчето научи втората си Суйтон техника, се запъти към офиса на Тсучикагето и скоро бе там. Почука няколко пъти и щом получи отговор влезе. Приближи се по-близо до бюрото на Тсучикагето, полони се учтиво и каза:
- Добър ден, Тсучикаге-сама. Тук съм, за да ви помоля да ми разрешите да напусна селото. За ден. Желая да отида до Отогакуре. Разбрах, че там имало магазин с оръжия, нужни на едно шиноби.
Върнете се в началото Go down
Izon
Admin
Izon


Брой мнения : 434
Join date : 20.12.2013
Age : 25
Местожителство : ж.к. Курило

При Тсучикагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: При Тсучикагето   При Тсучикагето I_icon_minitimeПет Авг 08, 2014 8:59 pm

Старецът извади от един шкаф някакъв лист, разписа се върху него и го подаде на Нагато.
- Показваш го на пазачите ни и тези в Отогакуре! Свободен си!
Върнете се в началото Go down
Нагато Узумаки
Chūnin/Иуа
Chūnin/Иуа
Нагато Узумаки


Брой мнения : 141
Join date : 18.06.2014
Age : 23

При Тсучикагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: При Тсучикагето   При Тсучикагето I_icon_minitimeПет Авг 08, 2014 9:01 pm

-Благодаря. -Каза, поклони се отново и излезе.
Върнете се в началото Go down
Нагато Узумаки
Chūnin/Иуа
Chūnin/Иуа
Нагато Узумаки


Брой мнения : 141
Join date : 18.06.2014
Age : 23

При Тсучикагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: При Тсучикагето   При Тсучикагето I_icon_minitimeНед Авг 10, 2014 7:36 pm

Нагато отново бе пред офиса на Кагето. Почука и влезе. Отиде пред бюрото на Тсучикагето и каза:
Здравейте, Тсучикаге-сама. Бих желал разрешение да напусна селото.
Върнете се в началото Go down
Madosi
Admin
Madosi


Брой мнения : 526
Join date : 20.12.2013
Местожителство : Селото скрито в чорбата.

При Тсучикагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: При Тсучикагето   При Тсучикагето I_icon_minitimeНед Авг 10, 2014 7:37 pm

-Позволявам ти.
Върнете се в началото Go down
Конан
Genin/Иуа
Genin/Иуа
Конан


Брой мнения : 36
Join date : 08.09.2014

При Тсучикагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: При Тсучикагето   При Тсучикагето I_icon_minitimeНед Сеп 28, 2014 3:34 pm

Не след дълго Конан стоеше пред офиса на тсучикагето. Не се притесняваше изобщо. Почука и изчака да получи положителен отговор. След като отвътре се чу разрешение, момичето влезе, поклони се и каза:
- Добър ден, тсучикаге- сама! Тук съм за да получа мисия.
Върнете се в началото Go down
Izon
Admin
Izon


Брой мнения : 434
Join date : 20.12.2013
Age : 25
Местожителство : ж.к. Курило

При Тсучикагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: При Тсучикагето   При Тсучикагето I_icon_minitimeСря Окт 01, 2014 6:12 pm

След като се почука на вратата, Тсучикагето погледна натам.
- Влез!
През вратата встъпи момиче с нежен вид, поздрави и поиска мисия. Кагето взе някакви свитъци и ги загледа. На погледа му явно попадна нещо интересно.
- Ще получиш мисия от ранк D - трябва да намериш кучето на съпругата на феодалния лорд на Страната на водата. Предполага се, че е последно видяно покрай кристалното езеро на планината Рюка. Искам да отидеш там, но с придружител! Ако не бързаш, изчакай някой от селото си да се върне от Чуунинските изпити и да дойде с теб, ако не - ще пратя джоунин да те изчака при кръчмата в центъра. Изборът е твой!
Скръсти ръце и зачака отговора на момичето.
Върнете се в началото Go down
Конан
Genin/Иуа
Genin/Иуа
Конан


Брой мнения : 36
Join date : 08.09.2014

При Тсучикагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: При Тсучикагето   При Тсучикагето I_icon_minitimeЧет Окт 02, 2014 10:35 am

Конан се замисли.
-" Не знам кога ще се върне някоя нинджа ще се върне, а аз нямам търпение да отида на първата си мисия. А защо ли ми е придружител? Както и да е. Нали все пак отивам на мисия! Още съм начинаеща и може би, кагето е преценило, че ще ми трябва придружител, за да не пострадам."- каза си момичето, след това погледна тсучикагето и каза.- Ами... В този случай, ще Ви помоля да изпратите джоунин, който да ме придружава.- когато тсучикагето казваше, къде джоунинът ще чака момичето, той изкашля и синьокосата не можа да чуе добре, затова попита.- Може ли да повторите къде и кога ще ме чака придружителят ми.
Върнете се в началото Go down
Izon
Admin
Izon


Брой мнения : 434
Join date : 20.12.2013
Age : 25
Местожителство : ж.к. Курило

При Тсучикагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: При Тсучикагето   При Тсучикагето I_icon_minitimeЧет Окт 02, 2014 11:55 am

Докато Кагето говореше, Конан изглеждаше замислена. След малко го погледна и помоли да ѝ бъде изпратен джоунин, а също и да бъде повторено къде и кога ще я чака той.
- Кръчмата в центъра. Ако не знаеш къде е, ще те упътя.
Върнете се в началото Go down
Конан
Genin/Иуа
Genin/Иуа
Конан


Брой мнения : 36
Join date : 08.09.2014

При Тсучикагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: При Тсучикагето   При Тсучикагето I_icon_minitimeЧет Окт 02, 2014 12:56 pm

- Знам къде е.- каза момичето, поклони се и каза- Довиждане, тсучикаге- сама!
Обърна се и излезе. Запъти се към кръчмата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





При Тсучикагето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: При Тсучикагето   При Тсучикагето I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
При Тсучикагето
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto Army RPG Forum :: Петте главни села :: Иуагакуре ( Селото скрито в камъка ) :: Център-
Идете на: